Auto części

Auto Części

Poszukujesz tanich używanych części do swojego samochodu? Posiadamy szeroki asortyment części samochodowych do najróżniejszych marek – od „Japończyków” po samochody niemieckiej produkcji.

 tel. 796 086 059

Gwarancja

Na każdą sprzedawaną przez nas auto-część udzielamy 14-dniowej gwarancji rozruchowej. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że z częścią jest coś nie tak, możesz zwrócić ją do nas, a my zwrócimy Ci Twoje pieniądze. Nasz system oznaczania części daje nam pewność, że zwracana przez Ciebie część pochodzi od nas.

Niskie ceny

Proponowane przez nas ceny są jednymi z najniższych na rynku. Jeśli uważasz, że stan części nie jest idealny i powinna być tańsza, negocjuj. Jesteśmy elastyczni, otwarci na opinie klientów, dobijamy targu tak, by każda ze stron była zadowolona.

Szeroki asortyment

Posiadamy zarówno części mechaniczne jak i części karoserii, m.in. w naszym magazynie znajdują się silniki, skrzynie biegów, pompy wtryskowe, rozruszniki, akumulatory, maski, zderzaki, drzwi, lampy, etc. Chcesz kupić jakiś detal do swojego samochodu? Zapytaj, czy taki model jest akurat na naszym placu demontażu. Wtedy uda Ci się zdobyć wszystko – od śrubeczki po mały plastik.

Sprzedaż wysyłkowa

Oprócz sprzedaży w siedzibie firmy prowadzimy także sprzedaż wysyłkową auto-części pozyskanych z demontażu pojazdów. Mieszkasz daleko, nie masz czasu i ochoty do nas jeździć? Poproś o wysyłkę, zamówimy kuriera i do 3 dni otrzymasz auto-część.

Jeden szybki telefon

Chcesz zapytać o stan lub dostępność albo też cenę konkretnych części samochodowych? Zadzwoń!