Auto szrot

 Auto Szrot

- recykling pojazdów, skup samochodów na złom, autokasacja, szybko i legalnie

Od 2007 roku nieustannie zajmujemy się złomowaniem pojazdów różnego typu: osobowych, ciężarowych i dostawczych. Jesteśmy firmą ukierunkowaną jedynie na autorecykling i pozyskującą za gotówkę samochody do kasacji. Działamy na podstawie zezwolenia, dzięki któremu do każdego auta wystawiamy legalne zaświadczenia o kasacji, zwane inaczej zaświadczeniami o demontażu lub zaświadczeniami o złomowaniu.

Jako renomowana firma recyklingowa posiadamy pracowników przeszkolonych do udzielania klientom wszystkich informacji na temat złomowania pojazdu oraz późniejszego wyrejestrowania w Wydziale Komunikacji. Udzielamy pomocy w kompletowaniu dokumentacji oraz posiadamy partnerów zajmujących się bezpłatnymi poradami dotyczącymi ściągania odszkodowań od firm ubezpieczeniowych po wypadku samochodowym.

Chcesz znać wartość swojego samochodu lub masz inne pytania? Skontaktuj się z nami!

Pojazdy wyceniamy również po godzinach pracy naszej stacji demontażu pojazdów!

tel. 693 636 064

Najlepsze ceny

Każdy samochód wyceniamy nie tylko zależnie od wagi, ale również innych czynników takich jak stan czy rocznik lub model. Oferujemy najwyższe ceny na rynku! Nie daj się nabrać złomowiskom, które oferują 350 zł za małe samochody, 450 zł za średnie i nieco więcej za duże. My docenimy plusy Twojego samochodu, wiedząc, że możemy wyciągnąć z niego coś więcej niż tylko stal i odpady!

Darmowy transport samochodu

Jedna z naszych lawet odbierze Twój pojazd z wyznaczonego przez Ciebie miejsca bezpłatnie. Żadnych ukrytych cen, przejrzyste zasady, darmowy odbiór zapewniamy w usłudze.

Płatność przy odbiorze pojazdu

Odbierając Twój pojazd, od razu wypłacimy Ci gotówkę. Bez zbędnego czekania, szybka transakcja, która nie zabiera Twojego cennego czasu.

Formalności na miejscu

Nie wymagamy, abyście specjalnie przyjeżdżali do nas tylko w celu załatwienia formalności. To my dojedziemy do Was i załatwimy wszystko w ustalonym miejscu – szybko, sprawnie, bez zbędnej „papierologii” – tylko to, czego wymaga od nas prawo, by złomowanie przebiegło w pełni legalny sposób.

Miasta, do których dojeżdżamy

Obsługiwane przez nas miejscowości, do których dojeżdżamy bezpłatnie to między innymi: Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Alwernia, Bielsko-Biała , Bieruń, Chełmek, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Imielin, Jaworzno, Kęty, Kozy, Lędziny, Libiąż, Łodygowice Mikołów, Mysłowice, Olkusz, Pszczyna, Ruda Śląska, Skoczów, Sosnowiec, Strumień, Trzebina, Tychy, Wieprz, Żywiec