Skup aut

Skup Aut

– autoskup pojazdów powypadkowych i innych: szybka wycena, przejrzyste zasady, płatność gotówką
Uważasz, że Twój samochód nie nadaje się na szrot, czysty przemiał złomu, nie jest wrakiem, a ma większość wartość, mimo tego, że jest samochodem powypadkowym lub półsprawnym?
Zadzwoń do nas, chętnie odkupimy Twoje auto za gotówkę!

 tel. 693 636 064

Szybka wycena

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i wyceniamy indywidualnie każdy pojazd. Jeśli interesuje Cię szybka wycena, wykonaj krótki telefon pod numer 693 636 064 lub napisz pod biuro@autozlomujemy.pl

Bezpłatny odbiór auta z wyznaczonego miejsca

W ramach usługi skupu samochodów oferujemy darmowy transport pojazdu jedną z naszych lawet.

Gotówka do ręki

Za każde auto płacimy bezpośrednio przy jego odbiorze. Sprzedajesz u nas samochód, a gotówkę dostajesz do ręki!

Formalności w dowolnym miejscu

Nie musisz do nas jeździć i tracić swojego czasu, bo to my przyjedziemy do Ciebie. Formalności załatwimy w miejscu, które wyznaczysz.
Skupujemy wszystkie marki samochodów i pojazdy w każdym stanie: również popożarowe, popowodziowe, bardzo stare roczniki, zabytkowe, ciężarowe, powypadkowe, po stłuczkach samochodowych, z zepsutymi silnikami czy skrzyniami biegów i inne!

Obsługiwane miasta

Obsługiwane przez nas miasta, to między innymi: Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Kęty, Kozy, Żywiec, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Skoczów, Strumień, Tychy, Bieruń, Chełmek, Libiąż, Chrzanów, Trzebina, Olkusz, Lędziny, Jaworzno, Mysłowice, Mikołów, Knurów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Imielin, Alwernia, Wieprz, Łodygowice